Česká republika

Orličtí vrazi, cesta se sudy na přehradu, silnice Dubenec Verified

"Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."

0 / 5
Compare Add to favorites

Orličtí vrazi, cesta se sudy na přehradu, silnice Dubenec

Sám jsi říkal, že do takové hloubky, jaká je pod Žd’ákovským mostem, se u nás nikdo nepotopí – tak o co ti jde?“ připojil se k ně-mu Kratochvíl. „S vámi jsou tedy kšefty, jen co je pravda,“ mávl Kvido Kopecký otrávené rukou a potom už ji znovu přiložil ke studenému sudu. Pár chvil nato už vypůjčená nákladní avia se třemi muži v kabině a čtvrtým, bezduchým v plechové dvěstělitrové rakvi na ložné ploše, mířila zRudné opět k Praze a dál, přes Dubenec, Milín a Lety až na Žďákovský most. Obhlédnout situaci, přesvědčit se, že vzduch fe skutečně čistý, a pak zacouvat k mostnímu zábradlí, to vše už pro ně byla rutina. Večerním tichem se opět, stejně jako v lednu, rozlehlo mocné šplouchnutí, když sud s mrtvým lidským tělem po padesátimetrovém letu vzduchem udeřil o vodní hladinu. Mlčky se po sobě podívali. Opět šlo všechno až neuvěřitelně hladce. Vltava pohltila už třetího nebožtíka, kterého Lukáš Čermák pro peníze sprovodil ze světa…

Orličtí vrazi je označení pro pět českých sériových vrahů, kteří v letech 1991–1993 zavraždili pět lidí, vesměs podnikatelů, za účelem peněžního zisku.

Zdroj, odkazy:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Orli%C4%8Dt%C3%AD_vrazi

https://www.databazeknih.cz/knihy/kauza-orlik-87375

Video:

 

  • Slogan "Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."
  • Listing categories Krimi / Kauzy
  • Location / Region Středočeský kraj, Česká republika

  • Address Obec Dubenec
    okres Příbram
    Středočeský kraj
    stát Česko

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style