Česká republika

Orličtí vrazi, podvod s penězi, vražda matky Kuny Verified

"Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."

0 / 5
Compare Add to favorites

Orličtí vrazi, podvod s penězi, vražda matky Kuny

Kolik peněz jste získali touto vraždou? Asi za rok po výbuchu přijel za mnou Kuna a řekl mi, že za barák dostal 1 200 000 korun. Nechtěli jsme se dělit v autě a tak jsme odjeli do Rudné do hospody U Červenkových. Za nějaký čas jsem se však v té samé hospodě od Kunova bratra dozvěděl, že za ten barák dostal 1 600 000 korun. Kunovi jsem potom řekl, že jsem s ním vždycky jednal na rovinu a že bych to tedy vyžadoval i od něho. Řekl jsem mu, že chci, aby mi ještě doplatil moji třetinu, jinak že za ním pošlu Černý ho. Kuna mi moji třetinu vyplatil a Černý nedostal nic. Proč nedostal nic? Vy jste se s Ne, protože on nás nevyplatil za vraždu Lipoviciho a Hodra. Tak to tak bylo spravedlivý. Neměli jste strach, že se na vás policie zaměří? Třeba i kvůli tomu, že to bouchlo zrovna v den kdy měla matka narozeniny? My jsme se vždycky po každý akci na několik dní nestýkali. Měli jsme takovou dohodu jak a kde se když tak nakontaktovat…

Orličtí vrazi je označení pro pět českých sériových vrahů, kteří v letech 1991–1993 zavraždili pět lidí, vesměs podnikatelů, za účelem peněžního zisku.

Zdroj, odkazy:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Orli%C4%8Dt%C3%AD_vrazi

https://www.databazeknih.cz/knihy/kauza-orlik-87375

Video:

 

 • Slogan "Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."
 • Listing categories Krimi / Budovy / Kauzy
 • Location / Region Středočeský kraj, Česká republika

 • Address Hospoda U Červenkových
  Masarykova 629/73
  252 19 Rudná – část obce Rudná
  okres Praha-západ
  Středočeský kraj
  Česko

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style