Česká republika

Orličtí vrazi, vrah Kuna, Věznice Litoměřice Verified

"Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."

0 / 5
Compare Add to favorites

Orličtí vrazi, vrah Kuna, Věznice Litoměřice

„Povídal, že už se nedá nic dělat. Je tu určitá mafie, která mi oddělala, muže. A v tě mafii prý jedu i já. Říkal, že se S tím vědomím musím mučit žita A taky se holedbal, že takových nebožtíků, jako Jarmil, viděl už spoustu..,“ uvedla do protokolu. Viktora Kratochvíla umístila vězeňská služba do vazebního kriminálu v Litoměřicích důvod byl zřejmý. Bude-li Kopecký ve vězeňské nemocnici na Pankráci, Kratochvíl v Litoměřicích, Čermák v Ruzyni a Musilová na Borech, vyloučí se jakákoli možnost jejich spojeni a tím i případně domluvy mezi nimi. Do Litoměřic zamířil kapitán Koníček, ale odjel po pěti minutách s nepořizenou v protokolu z 3. srpna 1995 stojí kromě základních fakt a dat pouze jediná věta obviněného: „Využívám svého práva a nebudu vypovídat…“ Na stejný den si major Smetana pozval do Kongresově ulice důležitou svědkyni Mariku Fialovou – pozorný čtenář již ví, že tato že-na byla přítelkyní Vladana Hrušky, s nímž žila ve společné domácnosti, a oznámila na policejním oddělení ve Vyšehradské ulici jeho nečekané zmizení. Na naléhání Lukáše Čermáka tak ovšem učinila se značným zpožděním, neboť tento sympatický fešák ji dlouho přesvědčoval, že Vladan se vrátí, anebo má někde jinou ženu a by-lo by tedy pod úroveň dámy, jakou Marika Fialová je, obtěžovat s vlastní žárlivosti muže zákona…

Orličtí vrazi je označení pro pět českých sériových vrahů, kteří v letech 1991–1993 zavraždili pět lidí, vesměs podnikatelů, za účelem peněžního zisku.

Zdroj, odkazy:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Orli%C4%8Dt%C3%AD_vrazi

https://www.databazeknih.cz/knihy/kauza-orlik-87375

Video:

 

  • Address Vazební věznice Litoměřice
    Věznice
    Veitova 1
    412 01 Litoměřice, Předměstí
    Ústecký kraj

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style