Česká republika

Orličtí vrazi, vražda, zahozená zbraň, Vltava Verified

"Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."

0 / 5
Compare Add to favorites

Orličtí vrazi, vražda, zahozená zbraň, Vltava

To, co o vraždě svého švagra vyšetřovatelům sdělil Kvido Kopecký, zcela korespondovalo s výpovědí Viktora Kratochvíla. Navíc upřesnil, že vražednou zbraň, samopal vzor 61 Škorpion, Čermák po návratu z Rudné hodil ze smíchovského břehu do Vltav Úplně na samém konci výslechu položil podplukovník/. Málek otázku týkající se výbuchu v Rudné, k němuž došlo tři dny po vraždě Musila. „Ten zorganizoval Asník. Když nedokázal Musila zastřelit, chtěl nám ostatním ukázat, že může být užitečný aspoň jinak. Bombu nechal vybuchnout proto, aby se v Rudné přestalo hovořit o Musilovi a aby obec měla novější téma k debatám, dohadům a povídačkám,‘ řekl Kopecký. Dostál, Melichar, Málek, Kudrna a vlastně všichni vyšetřovatelé mohli být nadmíru spokojeni – prakticky vše to, co detektivové kriminální policie zjistili v podsvětí díky své dlouhodobé mravenčí piplačce, se začalo potvrzovat. Kamínky mozaiky do sebe zapadaly. Přesto však k definitivnímu vyřešení případu chyběly ještě ostatky dvou obětí. Dvě těla zatím stále ležela na dně Orlické přehradní nádrže a čekala, až se také k nim. do téměř padesátimetrové hloubky, ponoří žabí muži…

Orličtí vrazi je označení pro pět českých sériových vrahů, kteří v letech 1991–1993 zavraždili pět lidí, vesměs podnikatelů, za účelem peněžního zisku.

Zdroj, odkazy:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Orli%C4%8Dt%C3%AD_vrazi

https://www.databazeknih.cz/knihy/kauza-orlik-87375

Video:

 

 • Address Vltava
  Smíchovský břeh
  Náplavka Smíchov
  150 00 Praha, Smíchov
  Hlavní město Praha
  kraj Hlavní město Praha
  Česko

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style