Česká republika

Orličtí vrazi, alibi na vraždu, Masarykova chata, Šerlich Verified

"Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."

0 / 5
Compare Add to favorites

Orličtí vrazi, alibi na vraždu, Masarykova chata, Šerlich

Vzápětí však zvážněl, y jeho obličeji se objevily tvrdé nelítostně rysy. „Další děj ovšem už máš ve svých rukou, kamaráde. Počátkem ledna zastřelíš mého švagra Musila!“ Albert Asník se podíval na zlého Kvida a najednou věděl, že tady skončila veškerá legrace. „V lednu ho zastřelím,“ opáčil poslušně, ale jist si tím nebyl… Ve druhém lednovém týdnu si Inka Musilov „a v kavárně Nové scény Národního divadla vzala dovolenou ‚a odjela se synem Martinem za sněhem do Orlických hor. Pobyt na chatě Šerlich jí objednali a taky uhradili Kopecký s Chalupou. Než odjela, sešla s s bratrem a předala mu zbrusu nový klíč od svého domu v Rudné, který nechala udělat v jednom z pražských zámečnictví. „Je čas na akci,“ vyhledal den poté Kopecký Alberta Asníka. „Dům je prázdný — až na Musila. Každý večer se vrací z hospody a je doma sám. Beze svědků… Rozumíš?“ pravil naléhavě. „Rozumím,“ přitakal Asník. Jeho hlas však zněl náhle nejistě a Kopecký si nemohl nevšimnout jeho nervózně těkajících očí a chvějících se prstú. „Snad nechceš couvnout?“ sykl Kopecký varovně. „Udělám to..,“ kývl Asník hlavou. „Kdy to uděláš? Dnes? Zítra?“ dorážel Kvido. ..Než se tvoje sestra s klukem vrátí z hor, bude ta věc vyřízená,“…

Orličtí vrazi je označení pro pět českých sériových vrahů, kteří v letech 1991–1993 zavraždili pět lidí, vesměs podnikatelů, za účelem peněžního zisku.

Zdroj, odkazy:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Orli%C4%8Dt%C3%AD_vrazi

https://www.databazeknih.cz/knihy/kauza-orlik-87375

Video:

 

  • Address Masarykova chata - Šerlich
    Deštné v Orlických horách 322
    517 91 Deštné v Orlických horách
    Královéhradecký kraj

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style