USA

Krotitelé duchů, Ghostbusters, požární zbrojnice, Stanice 8, New York Verified

Ray Stantz: Mocný Gozere! Dobrý večer. Jako řádně zvolený zástupce tohoto města, okresu a státu New York ti přikazuji, abys upustil od nadpřirozené činnosti a vrátil se neprodleně do místa svého původu, nebo nejbližší vhodné paralelní dimenze!

0 / 5
Compare Add to favorites

Krotitelé duchů, Ghostbusters, požární zbrojnice, Stanice 8, New York

Když se řekne americká komedie z 80. let, jeden z filmů, co si vybavím, jsou určitě „Krotitelé duchů“. Dokonalá pohádka o lovcích duchů, sympatické trojce hlavních hrdinů, kteří honí neuvěřitelně krásné příšerky, do toho výborná hudba a Sigourney Weaver pro mě poprvé v komediální roli.
A žádná návštěva by asi nebyla úplná bez návštěvy právě tohoto domova Ghostbusters (Krotitelů duchů). Jde o skutečnou požární zbrojnici s označením „Stanice 8“, která se nachází v samotném centru Manhattanu. Krotitelé duchů ani jejich nezapomenutelné auto zde již nenajdete, ale památky po tom, že zde kdysi opravdu působily (natáčelo se) zde stále nejdate. Logo Krotitelů duchů před stanicí, dokonce i logo na opravdovém hasičském autě uvnitř zbrojnice vyvolává nostalgii 😉 Dále zde najdete sbírku „znetvořených“ (ohořelých) hodin a telefonů, které jsou samozřejmě získany z různých požárů a jistě nemají nic co do činění s „Ghostbusters“ anebo ne? 😀

Místo:

Ghostbuster Firehouse
14 North Moore Street
Manhattan
New York

Zdroj, odkazy:

https://www.csfd.cz/film/10360-krotitele-duchu/komentare/

  • Address Ghostbuster Firehouse
    14 North Moore Street
    Manhattan
    New York

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style