Česká republika

Orličtí vrazi, souvislost s případem Orlík, Nemocnice Jablonec Verified

"Orlické vraždy, události, k nimž došlo v první polovině devadesátých let minulého století, bývají hodnoceny jako jedny z nejzávažnějších a nejděsivějších."

0 / 5
Compare Add to favorites

Orličtí vrazi, souvislost s případem Orlík, Nemocnice Jablonec

V souvislosti s případem Orlík a s další trestnou Činností provozující tato tlupa by jste se měli zaměřit ještě na jejich další komplice. Například zdravotní sestra -s– z nemocnice v Jablonci, která vám podá určitě dost informací. Poskytovala jim byt a kde přechovávali různé věci z krádeží na které jim ona dávala typy. Jako zdravotní sestra dobře věděla když ně-koho odvezli do nemocnice a byt zůstal prázdný. Nebo když někdo zemřel. Vždy z toho dostala slušný podíl. Informace dávala přes svého milence nějakého pana —f Jablonec. Samozřejmě manželka pana — O tom neměla vůbec tušení. Dále je to slečna z Jablonce z— ulice. ta udržovala úzký kontakt s Ludvíkem Černým. Honosné večeře ve vinárnách jablonecka a liberecka. Jezdili v kradené nestě Dále jsou to expert na el. roznětky a dálkové odpalování, pracoval pro Karla Kopáče (na vozíku), je to pan z Jablonce…

Orličtí vrazi je označení pro pět českých sériových vrahů, kteří v letech 1991–1993 zavraždili pět lidí, vesměs podnikatelů, za účelem peněžního zisku.

Zdroj, odkazy:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Orli%C4%8Dt%C3%AD_vrazi

https://www.databazeknih.cz/knihy/kauza-orlik-87375

Video:

 

  • Address Nemocnice Jablonec nad Nisou
    Nemocnice
    Nemocniční 4446/15
    466 01 Jablonec nad Nisou
    Liberecký kraj

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style