Česká republika

Rebelové, Šimon a Tereza, poprvé Verified

Jejich oči se na okamžik střetnou. Poprvé... Šimon... a Tereza...

0 / 5
Compare Add to favorites

Místo natáčení filmu Rebelové, ve vlaku, v okně vagónu, Šimon a Tereza, první pohled

Rebelové je český filmový muzikál Filipa Renče, který se odehrává v českém pohraničí v červnu až srpnu roku 1968. Romantický písničkový příběh byl natočen v roce 2000 a získal České lvy za kostýmy a zvuk.
Film vypráví příběh tří maturantek – Terezy, Buginy, Julči, a tří vojáků, uprchlíků z armády, chystajících se emigrovat – Šimona, Boba a Emana. Vojáci chtějí odjet do San Franciska, jsou však prozrazeni a příběh o velké lásce skončí jejím rozdělením.

Místo natáčení:

Soukromá železniční trať Velké Březno – Malé Březno – Zubrnice, natáčeno poblíž zastávky Malé Březno, v pozadí strom s chatkou

Popis:

Tereza se vykloní z okna a nechá si tvář ovívat proudícím vzduchem. Náhle zpozorní. Všimla si totiž, že z okna druhého vagónu se vyklání jakýsi kluk! Je to Šimon. Jejich oči se na okamžik střetnou. Poprvé… Šimon by se jistě za normálních okolností pokusil o kontakt s Terezou, ale situace, ve které se s kluky nachází, mu to nedovolí. Rychle zmizne v motoráčku. Tereza se usměje. Ten kluk se jí docela líbil.

Zdroj, odkazy:

https://www.csfd.cz/film/7632-rebelove/komentare/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rebelov%C3%A9

https://www.databazeknih.cz/knihy/rebelove-308594

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
přístupné, trať v provozu přístupné, trať v provozu přístupné, trať v provozu přístupné, trať v provozu přístupné, trať v provozu přístupné, trať v provozu přístupné, trať v provozu
  • Address zastávky Malé Březno
    soukromá železniční trať
    Velké Březno - Malé Březno - Zubrnice
    Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Post New Review

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Header Position
Submenu Style